SON DAKİKA
Hava Durumu

OYSA HERKES ÖLDÜRÜR SEVDİĞİNİ…

Yazının Giriş Tarihi: 11.05.2023 15:58
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.05.2023 15:58

Pazar günü Beşiktaş deplasmanına çıkan Frutti Extra Bursaspor iyi mücadele gösterdiği, hatt ezeli rakibini küme düşme hattıyla iyice haşır neşir edebileceği fırsatı değerlenidremedi ve parkeden 93-87 mağlup ayrıldı.

Karşılaşma çok dengeli başlamıştı hatta ilk sivrilen taraf da takımımız olmuştu. Ancak Beşiktaş ev sahibi avantajını da kullanarak iplerini eline aldı. Doğal olarak böyle bir avantaja sahipken hakemlerin de belirli skandal kararlar vermesiyle zaman zaman açılan fark karşılaşma sonuna kadar hep yakın skorlu geçti. Özellikle üçüncü periyot genelinde skorun sık sık el değiştirdiğini gördük hepimiz.

Bu noktada parkede canımızı yakan isimlerden biri de tanıdık bir sima olan Allerik Freeman oldu. Beşiktaş’ı yanına aldığı Parker Jackson-Cartwright ile birlikte sırtladı ve galibiyeti getirdi. Takım liderleri arasında olan Allerik Freeman Bursaspor’un gerçekten de canını yakan isim oldu.

Şimdi ise takımımız Cuma günü Bursa derbisinde sahne alacak ve o maçta da bu maçın üzerinde bir tempo ve skor beklentisi içerisindeyim. Her zaman alevli geçen Bursa derbisinde bakalım bu sefer bizleri neler bekliyor olacak.

Tempo ve alevli gibi tabirler kullanınca; yepyeni ve yüksek tempolu ve alevli ekibiyle Bursadanhabevar.com sitesinin açılışı Bursa medyasına yeni nesil haber portalı olarak giriş yaptı. Bursa’nın sesini dünyaya duyurmak, Dünya’nın haberini bir siteye sığdırmak için, tarafsız, net ve gerçek habercilik için sizler de Bursadanhabervar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bursadanhabervar.com’da görüşmek üzere sevgili okurlar…

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.