SON DAKİKA
Hava Durumu

Bu savaşta cephesini belli eden kazanacak!

Yazının Giriş Tarihi: 07.03.2024 12:35
Yazının Güncellenme Tarihi: 07.03.2024 12:35

Bir galibiyetle hiçbir şey olmaz deme…

Bursaspor deplasmanda tam da rakibi olan bir takımdan 3 puanı, 3 golle alarak biraz nefes aldı, aldırdı…

Önemli olan şimdi iç sahada yine rakiplerinden birisi olan Serik karşısında alınacak 3 puan ve devamı. Bursaspor’un nefes almasını sağlayacak ve var oluş mücadelesinde ki en büyük unsur şüphesiz ki taraftar. Cumartesi, Cuma, Hafta içi vs derken Pazar günü güzel havada oynanacak bir maç var.

Bu maçta taraftar ailesi, arkadaşı, patronu, personeli tam kadro stadyumda olmak zorunda…

Buradan da açık, açık çağrı yapıyorum. Bursaspor’un protokol tribünü dolmalı. Başta Bursa Valisi, 17 ilçe belediye başkanları, adayları ve dahası…

Bütün Bursasporlu iş verenlerin o gün en azından çalışan personel sayısı kadar bilet alıp hem destek olmak zorunda, hem de stadyumu doldurmak. Bu artık bir savaş ve bu savaşta cephesini belli eden kazanacak!

Milyonlarca Türk lirası harcanıyor her gün Bursa’da seçim çalışmalarına. Şimdi yapılacak çok basit. Her aday stadyuma gelecek ve yerini alacak. Çok atkı takmak, Bursaspor duyarı kasmak isteyen varsa buyursun tribünde omuz, omuza takalım atkıyı. Her gelen aday “Biletler askıda” diyerek alacak 100 adet bileti gişede bedava dağıtılması hususunda ricacı olacak. En azından 18 yaş altı gençlere bu biletler dağıtılarak maça gelmesi hedeflenebilir. Hiç olmadı alsınlar kendi sayfalarından dağıtsınlar yine de bir şekilde hem Bursaspor kazansın, hem de tribüne taraftar gelsin.

Unutmayın bu savaş bir neslin kazanılacağı savaş. En azından Bursaspor’dan uzaklaşmaya başlayan bir neslin stadyuma tekrardan gelmesi, hatta 30/40 TL bedelle bir de atkı alıp dağıttı bilet ile birlikte gencecik yeni neslin boynuna atkı da takılabilir. Bunlar sadece bir öneri uyup, uymamak tamamen size kalmış…

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.